Haber Detayları - 16.09.2013

BORSAMIZ VE UTSO´DAN ORTAK ZİYARETLER

Borsamız ve UTSO Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası ve Hayrabolu Ticaret Borsalarını ziyaret ettiler.   


Borsamız ve UTSO tarafından ilk önce Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ziyaret edildi. Gerçekleşen ziyarete Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen ASLAN, Meclis Başkanı Ahmet GÜR ve Yönetim Kurulu Üyesi Orhan GÜR ile UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İHTİYAR, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet KALKANDELEN ve Yönetim Kurulu Üyelerinden İhsan AKINCI ve Şerafettin ÇAKIR katıldı. TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz GÜNAY, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erhan TANRIÖVER, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel KARAEVLİ ve Cemil KOÇAŞ ziyarette hazır bulundular.


Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen ASLAN ve UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İHTİYAR ve, Mayıs ayında yapılan organ seçimleri sonucunda yeniden başkanlığa seçilen ve 1 Ağustos TOBB Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Cengiz GÜNAY’ı tebrik ettiler ve yeni görevlerinde başarılar dilediler. TOBB Yönetim Kurulu’na seçilmesinin önemli olduğunu dile getiren Başkanlar, her zaman Başkan GÜNAY’ın yanında olduklarını ve TOBB’da Trakya’yı temsil ettiği için mutlu olduklarını ve onur duyduklarını dile getirdi.


Toplantıda, Trakya Bölgesi olarak birlikte hareket edilmesi gerektiği vurgulandı ve birlikte hareket etmenin Trakya Bölgesi’nin yararına olacağına dikkat çekildi. Yılın belirli dönemlerinde Trakya’daki oda ve borsaların bir araya gelerek istişare toplantıları düzenlenmesi gerektiğinin altı çizildi.


Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Uzunköprü Oda ve Borsa Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin ziyaretlerinden dolayı, memnuniyetini dile getirdi ve teşekkür etti. Çok önemli bir dönemden geçtikleri ve büyükşehir olduklarını belirtti. Bunun Tekirdağ’a ve Trakya Bölgesi’ne yansımaların olacağı  ve TOBB’da Trakya’yı en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağını ve odamızın ve borsanın destekleri ve gayretleri ile üzerine düşeni yapmaya hazır olduğunu belirtti.


Borsamız ve UTSO daha sonra Hayrabolu Ticaret Borsası ve Ticaret ve Sanayi Odasına bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.


Bu ziyaretlerde de  Trakya’nın birlikteliği için ortak hareket etme konusunda görüş birliğine varıldı.

İlgili Görseller


Diğer Haber Dosyaları

1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738