Haber Detayları - 19.08.2011

İFTAR YEMEĞİ VERİLDİ

UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI VE UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI`NIN ORTAKLAŞA DÜZENLEDİĞİ VE EDİRNE MİLLETVEKİLİ DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU`NUN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLEN İFTAR YEMEĞİ IŞIK RESTORAN’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 19.08.2011


 


 DÜZENLENEN İFTAR YEMEĞİNE UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI RAHMİ EREN VE UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI İBRAHİM AKALIN`IN YANI SIRA UZUNKÖPRÜ KAYMAKAMI UĞUR KOLSUZ, BELEDİYE BAŞKANI AV. ENİS İŞBİLEN, İLÇEYE YENİ ATANAN UZUNKÖPRÜ İLÇE EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI OSMAN DAL, İLÇE JANDARMA KOMUTANI ÜSTEĞMEN HASAN YILMAZ, CUMHURİYET SAVCISI M. NEDİM BEKRİ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET ÇAKMAK, MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI HAYATİ BALKAN, SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ BAŞKANI ŞEREF ATEŞLİ, ESKİ UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI ERCAN ÇOBANOĞLU, AK PARTİ İLÇE BAŞKANI NEDRET AKBULUT UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI VE UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS ÜYELERİ, İLÇEMİZDE BULUNAN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ BAŞKANLARI KATILDI.


 


UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI RAHMİ EREN YEMEKTE YAPTIĞI KONUŞMADA ‘’ RAMAZAN AYI BİRLİK VE BERABERLİĞİ, PAYLAŞMAYI VE DAYANIŞMAYI ARTTIRAN SEVDİKLERİMİZLE BİR ARAYA GELEBİLMEMİZE VESİLE OLAN EN KUTSAL AYDIR. İŞ HAYATIMIZIN YOĞUN TEMPOSU İÇERİSİNDE BAZEN UNUTTUĞUMUZ MANEVİ DEĞERLER VE DUYGULARI RAMAZAN AYI İLE BİRLİKTE HATIRLIYOR, YAŞIYOR EN ÖNEMLİSİ PAYLAŞIYORUZ.


SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ TOPLUMDA SOSYAL DOKUYU KORUYAN BÖLGESEL ÖZELLİKLERE VE GÜZELLİKLERE SAHİP ÇIKAN VE YAŞATAN KURULUŞLARDIR, HERZAMAN HALKIN İÇİNDE VE HALKLA BERABERDİR. HALKIN TA KENDİSİDİR. SORUNLARLA İLK MUHATAP OLAN, BU SORUNLARIN YERİNDE ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞAN VE ÇÖZÜMLER ÜRETEN KURUMLARDIR. ÇOCUKLARIMIZIN EĞİTİMİ İÇİN OKULLAR, HALKIMIZIN SAĞLIĞI İÇİN HASTANELER YAPMIŞ, MUHTAÇLARIMIZIN MAĞDURİYETLERİNİ GİDEREBİLMEK İÇİN YARDIMLARINI HİÇBİRZAMAN ESİRGEMEMİŞLERDİR. 


BUGÜNE KADAR UZUNKÖPRÜDEKİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNİN SERGİLEDİĞİ BİRLİK VE BERABERLİĞİ SAYIN MİLLETVEKİLLİMİZ DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU DÖNEMİNDE VE ÖNDERLİĞİNDE DAHA DA İLERİ TAŞIMAYI VE GÜZEL İLÇEMİZ UZUNKÖPRÜMÜZÜ YAŞAM KALİTESİ ARTMIŞ, DAHA MODERN, SORUNLARI ÇÖZÜLMÜŞ, GELECEĞE DAHA BİR UMUTLA BAKAN BİR İLÇE KONUMUNA GETİREBİLİRİZ.


SAYIN MİLLETVEKİLİMİZİN SEÇİM DÖNEMİNDE ORTAYA KOYDUĞU VİZYONU, HEDEFLERİ HEPBİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRİLMESİNİ SAĞLAYABİLİRSEK BUNDAN EN BÜYÜK FAYDAYI YİNE BİZLER, UZUNKÖPRÜLÜLER ELDE EDECEKTİR.


BUNUN GERÇEKLEŞEBİLMESİ İÇİNDE TEK SES TEK YÜREK VE HEP BERABER HAREKET ETMEKTEN ASLA VAZGEÇMEMELİ VE BIKMADAN, YORULMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM ETMELİYİZ.


BU BİZİM ÖNCELİKLE TEMSİL ETTİĞİMİZ ÜYELERİMİZE SONRA DA İLÇEMİZDEKİ HALKIMIZA KARŞI BORCUMUZ VE SORUMLULUĞUMUZDUR.


MİLLETVEKİLİMİZ DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU ‘NUN GEÇMİŞ TECRÜBELERİ, İNANCI BİZLERİ SORUNLARIMIZIN ÇÖZÜMÜ YOLUNDA DAHA DA UMUTLANDIRMAKTA VE CESARETLENDİRMEKTEDİR.


 HZ. MEVLANA ’’AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞIRLAR’’ DEMİŞ


 AYNI DİLİ KONUŞMUYOR OLABİLİRİZ, FARKLI SİYASİ DÜŞÜNCELERİMİZ OLABİLİR.


AMA BİLİYORUM Kİ HEPİMİZ AYNI DUYGUYU AYNI SEVDAYI PAYLAŞIYORUZ O SEVDANIN ADI DA UZUNKÖPRÜ OLUNCA ANLAŞILMAYACAK HİÇBİR ŞEY YOK DİYE DÜŞÜNÜYORUM. ” DEDİ.


Diğer Haber Dosyaları

1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041