Haber Detayları - 21.09.2016

İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ MEHMET BAHRİ KANTOĞLU BORSAMIZA İADE-İ ZİYARETTE BULUNDU

Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürümüz Mehmet Bahri Kantoğlu 21.09.2016 tarihinde borsamıza iade-i ziyarette bulundu. İlçe Emniyet Müdürümüz Mehmet Bahri Kantoğlu’nu Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdullah Saka ve Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Gür İle Gökhan Alfman karşıladılar.

İlçe Emniyet Müdürümüz UZTB ziyaretinde yaptığı konuşmada; " Uzunköprü vatandaşlarımızın rahatlıkla dışarıda vakit geçirebildiği hareketli ve huzurlu bir şehir. Ekonomisiyle birlikte her anlamda gelişmiş olan Şehrimizin asayiş ve güvenliğini muhafaza etmek ve daha iyi standartlara taşımak da bizim görevimiz. Uzunköprü Ticaret Borsası da Kurumsal kimliğiyle, İlçemizin gelişmesine katkı sağlayan en önemli kuruluşlarımızdan birisidir. İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak Sizlerle diyalog içinde olmaya, Uzunköprü için faydalı olacak projelerde fikir alışverişinde bulunmaya azami önem veriyoruz. Bu ziyaret vesilesiyle ben de,  özverili çalışmalarınızdan ve gerçekleştirmiş olduğunuz projelerden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Dedi.

Uzunköprü Ticaret Borsasının Faaliyetleri, Çalışma sistemi, Bölümleri İlçemizin ekonomik yapısı ve gelişimi ile ilgili hususların da görüşüldüğü ziyarette, Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek "Sayın Müdürüm ziyaretiniz ve Uzunköprü adına sürdürdüğünüz tüm çalışmalar için bizler de şahsınıza teşekkür ediyoruz. İlçemizde gerçekleşen tüm faaliyetlerin güvenli ve yasal şartlar altında sürdürülebilmesi de Emniyet teşkilatımızın gece gündüz demeden yoğun çalışmaları ve gayretleri sayesindedir. Bizler de Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürlüğü teşkilatımızın halkla bütünleşen hizmet anlayışını ön plana çıkaran ve kurumlar arası dayanışmayı gerekli kılan sosyal projelerinde vatandaşa hizmetin bir parçası olma gayretimizi devam ettireceğiz. " dedi.

Daha sonra Yönetim Kurulumuz tarafından Elektronik Satış Salonumuz ve AB Standartlarında Ürün Tahlil Laboratuvarımız gezdirerek Çalışma sistemi hakkında İlçe Emniyet Müdürümüz Mehmet Bahri Kantoğlu’na bilgilendirme yapılmıştır.

Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz İlçe Emniyet Müdürümüz Mehmet Bahri Kantoğlu’na ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini sundular.


Diğer Haber Dosyaları

123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839