Haber Detayları - 26.06.2018

ÇORLU TSO HEYETİNDEN BORSAMIZA ZİYARET

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Meclis Başkanı Erdim Noyan, Yönetim Kurulu Üyeleri; Haşim Yiğit, Zeynel Yurtseven, Gönül İşbul, Mehmet Manav ve Genel Sekreter İbrahim Karağöz 26.06.2018 tarihinde borsamızı ziyaret ettiler. Meclis Başkan Yardımcımız Orhan Gavuzoğlu, Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Uğur Erk ve Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Orhan Gür’ün hazır bulundukları ziyarette Çorlu TSO Heyeti yeni çalışma döneminin hayırlı olmasını dileyerek, Uzunköprü Ticaret Borsası yönetimini tebrik ettiler.

Gerçekleştirmiş oldukları Oda Borsa ziyaretleri hakkında konuşan Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı  İzzet Volkan; “Seçimlerin ardından göreve gelen başkanlarımız ve yöneticileri ile tanışmak, bölgemizin ihtiyaçlarını tespit etmek ve bu ihtiyaçların giderilmesi noktasında projeler üretmek amacıyla bölgemizdeki oda ve borsa ziyaretlerini gerçekleştiriyoruz. En büyük hedefimiz; Çorlu Havalimanı’nın işlevselliğini artırarak tüm bölgeye hizmet verebilecek hale getirmektir” dedi.

UZTB Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan da Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan ve Çorlu TSO Meclis Üyelerinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirterek,  Uzunköprü Ticaret Borsası olarak yapılması planlanan tüm projelerde yanınızdayız. Her türlü desteği vereceğiz. Bölgemizin kalkınması için birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız” ifadelerini kullandı. Çorlu TSO heyetine Uzunköprü Ticaret Borsasının çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi, Elektronik Satış Sistemimizi tanıttı ve Trakya Kalkınma Ajansı ile gerçekleştirilen  “AB STANDARTLARINDA ÜRÜN TAHLİL LABORATUVARI İLE BÖLGEYE HİZMET” isimli proje sonucunda Uzunköprü’müze kazandırılan Ürün Tahlil Laboratuvarımızı gezdirerek laboratuvarın işleyişi, cihazlar, yapılan analizler ve gerçekleşen günlük işlemler hakkında bilgiler verdi.

İlgili Görseller


Diğer Haber Dosyaları

1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738