Haber Detayları - 15.04.2014

BORSAMIZDAN UZUNKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİNE ZİYARET

2013 yılı içerisinde kurumumuzun maddi destekleri ile hayata geçirilen Uzunköprü Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ayaktan Tedavi Ünitesi Borsamız Yönetimi tarafından 14 Nisan 2014 Pazartesi günü ziyaret edilerek burada sağlık çalışanları ve tedavi gören hastalar ile görüşüldü.


 Meclis Başkanımız Ahmet Gür, Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Abdullah Saka ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Orhan Gür, Ali Gavuzoğlu ve Uğur Erk’in katıldıkları ziyarette Uzunköprü Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ayaktan Tedavi Ünitesinin ilçemize kazandırılması sürecinde beraber çalışılan Kadın Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Lütfi Civelek, Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Selçuk Yavuz ve hastane personeli hazır bulundular.


Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ziyarette “ sağlık çalışanlarının sağlık hizmetlerini vatandaşlarımıza etkili bir şekilde sunabilmek için özverili ve gayretle çalıştıklarını ancak teknik ve altyapı eksiklikleri ile ilgili sıkıntılar yaşadıklarında yapabilecekleri bir şey olmadığını, bu eksikliklerin giderilmesinde bölgede bulunan STK’lara da görevler düştüğünü ve Uzunköprü Ticaret Borsası olarak her zaman insan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi, eğitim bursları, eğitim kurumlarının ihtiyaçları, devlet kurumlarının eksiklikleri ve ihtiyaçları konusunda duyarlı olduklarını belirtti. Kurulduğu günden beri sosyal sorumluluklarının bilincinde olan ve ilçemizde yapılan her eserde bir payı, katkısı olan Uzunköprü Ticaret Borsası Meclisi olarak Mayıs ayında göreve geldikten sonra bizlere Uzunköprü Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesinin sorunlarını ve kapasitesinin yetersizliğini ileten Op. Dr. Lütfi Civelek ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı Dr. Gülşah Yaşa Öztürk`ün girişimleri sayesinde Borsamız Meclisinin onayı ile Uzunköprü Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ayaktan Tedavi ünitesini ilçemize hep beraber kazandırdık, bu vesile ile böyle bir eseri ilçemize kazandırmamıza vesile olan başta Op. Dr. Lütfi Civelek, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Gülşah Yaşa Öztürk ve şu anda burada görev alarak bu ünitenin halkımıza faydalı olmasını sağlayan Uzunköprü Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Selçuk Yavuz ve tüm çalışanlara Uzunköprü Ticaret Borsası Meclisi adına şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.


Yönetim Kurulumuza daha sonra Op. Dr. Lütfi Civelek tarafından hastanenin diğer bölümleri gezdirildi ve tanıtıldı.

İlgili Görseller


Diğer Haber Dosyaları

12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940