Haber Detayları - 06.02.2019

BORSAMIZIN ŞUBAT AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Uzunköprü Ticaret Borsası 2019 Yılı Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Uzunköprü Ticaret Borsası hizmet binasında 06.02.2019 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantıya Meclis Başkanı Yardımcısı Orhan Gavuzoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri katılım sağladı.

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Meclis Başkan Yardımcısı Orhan Gavuzoğlu, “Sizleri şahsım ve meclis divanı adına saygıyla selamlıyor Şubat ayı meclis toplantımızı açıyorum. Toplantımızın hayırlı olmasını diliyor, katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Meclis toplantısında Trakya ABİGEM A.Ş. Direktörü Fatih Yaldız tarafından Trakya ABİGEM’in işleyişi, yapmış olduğu proje ve danışmanlık hizmetleri hakkında Meclis Üyelerine sunum yapıldı. Trakya ABİGEM A.Ş. Genel Müdürü Fatih Yaldız, KOBİ`lere rekabetçiliği geliştirmek, iş imkânları oluşturmak, yerel ve ulusal ekonomiye katkıyı güçlendirmek için geniş kapsamlı bir iş geliştirme hizmeti sağlamak amacıyla kurulan Trakya ABİGEM’in Mart 2011 yılından itibaren faaliyet gösterdiğini belirtti. Proje Danışmanlığı, İş Geliştirme Danışmanlığı, Eğitimler ve Uluslararası iş geliştirme danışmanlığı gibi konularda hizmet verdiklerini anlatan Fatih Yaldız; yapmış oldukları projeler ile ilgili detaylı bilgiler verdi.

Toplantı sonunda Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan “Trakya’daki oda/borsa camiasındaki birlikteliğin en somut örneklerinden biri olan, üyelerimize danışmanlık hizmeti ve üyelerimize fayda sağlamak amacıyla kurmuş olduğumuz şirketimiz ABİGEM ülkemiz ekonomisine sağladığı katma değerlerle, Trakya İş Dünyası’na katkı sunmuştur ve sunmaya devam edecektir. Oda ve borsalarımızın üyelerine yönelik çeşitli eğitimler, girişimcilik kursları, sertifikalı eğitimler, danışmanlık hizmetleri, projeler ve gündemde görüştüğümüz dış ticaret ve e-ticaret merkezi uygulamaları ile de Trakya’yı Türkiye’de ön plana çıkaracaktır. Desteğinizden ve katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor, Meclis Toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum. “dedi. Dilek ve temenniler kısmının sonrasında toplantı sona erdi.

İlgili Görseller


Diğer Haber Dosyaları

1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435