24 Temmuz 2014

İSTANBUL TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE MECLİSİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ

İSTANBUL TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE MECLİSİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
İSTANBUL TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE MECLİSİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.

TOBB YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI VE İSTANBUL TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI DR. MURAT YALÇINTAŞ İLE 50’YE YAKIN İTO MECLİSİ ÜYESİ, AK PARTİ EDİRNE 1. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI MEHMET MÜEZZİNOĞLU, UZUNKÖPRÜ TSO MECLİSİ,  KADIN GİRİŞİMCİLER KOMİTESİ, GENÇ GİRİŞİMCİLER KOMİTESİ İLE UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI MECLİS ÜYELERİ 27 MAYIS 2011 CUMA GÜNÜ  BORSAMIZDA BULUŞTU.
 

BİR SÜRE YENİLENEN BORSA HİZMET BİNAMIZI VE LABORATUARLARIMIZI GEZEN İTO BAŞKANI DR. MURAT YALÇINTAŞ’A YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ RAHMİ EREN TARAFINDAN BÖLÜMLER VE CİHAZLAR HAKKINDA DA BİLGİLER VERİLDİ.

TOPLANTI YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ RAHMİ EREN’İN AÇILIŞ KONUŞMASI İLE BAŞLADI. RAHMİ EREN KONUŞMASINDA ZİYARETLERİNDEN DOLAYI İTO BAŞKANI VE MECLİS ÜYELERİNE TEŞEKKÜRLERİNİ SUNDUKTAN SONRA BORSAMIZ VE İLÇEMİZ HAKKINDA KISA BİR BİLGİLENDİRMEDE BULUNDU. UTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI İBRAHİM AKALIN’IN KONUŞMALARI İLE DEVAM EDEN TOPLANTI, İTO BAŞKANI DR. MURAT YALÇINTAŞ İLE UTSO BAŞKANI İBRAHİM AKALIN VE UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI RAHMİ EREN’İN BİRBİRLERİNE KARŞILIKLI VERDİKLERİ HEDİYELER İLE SON BULDU.

İTO Başkanının Ziyareti

  Yükleniyor...